• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 Definede Tavuk ve Civciv İşareti Ne Anlama Gelir ?

Selam Arkadaşlar Definede Tavuk Ve Civciv İşareti Ne Anlama Gelir Bunu Cevaplandırcağız Farklı Bilgisi Olan Arkadaşlarımızın Yorum Bölümünden Paylaşabilir.

Definede Tavuk ve Civciv İşareti

Define işleri ile ilgilenen herkes bu işareti duymuştur ama görmek çok az kişiye nasip olmuştur bu sebepten nadir işaretlerden biridir bazı bulunan tavuk ve civciv işaretleri ise kırılmıştır bulanın cahilane aklı başkasıda görmesin diye kırmayı uygun görmüştür parasını alabilmişmidir peki hiç sanmıyorum. Tavuk ve civciv işaretleri ermenilere ait işaretlerdendir ve değerlidir işçiliği ağır değildir aslında tüm çözümde yine işaretin kendisinde saklıdır paraları genelde bölünmüş olur buda yine işaretinde belli eder ana malı almak biraz çaba ve gayret ister parça paraların tespitinde civcivlerin ve tavuğun pozisyonu belirler bildiğiniz gibi tavuk yanındaki civciv sayıları değişir ve pozisyonlarıda oldukça farklıdır işaret kayalarda bulunur ermeni yaşam yerlerinin bulunduğu civarlarda karşılaşılır.

 

Definede Tavuk ve Civciv İşaretinin Çözümü

İlk olarak işaretten emin olmalısınız kuşlar ile karıştırılmamalı tavuk civciv işareti çözümleri çok farklıdır çünkü ikincisi ise piyasada bolca sahte tavuk civciv işareti var onlarada sakın ola aldanmayın.

Tavuk Başı : Tavuk başını yerde yada bir kayada dikey alanda görürseniz mahzen işareti olduğunu unutmayın yerde göreceğiniz tavuk başında hemen o bölgede boşluk tespitinde bulunun o noktada bir yerde girişide olacaktır bazen tavuk başının bulunduğu kaya giriş olabiliyor o kaya değilsede toprak altında kapatılmış olabilir. Dikey olarak kayada tavuk başına rastlarsanız yakında ufak bir mağara olabilir kapalı mağara olabilir yada işaretin olduğu kaya giriş olabilir bunlara dikkat etmelisiniz.

Tek Tavuk: Tavuk tek başına ise pozisyonu çözüm için önemlidir yere eğilmiş yemleniyor biçimde ise tavuğun yönü istikametinde 6 metre civarında parası vardır ayakta ve bir noktaya bakıyorsa baktığı yer muhtemel kayadır parasıda o kayanın içerisindedir tek ayağını kaldırmış durumda ise orada bir mahzen var demektir bunuda boşluk tespiti ile belirlemeniz gerekir.

Tavuk ve Civcivleri: En çok karşılaşılan işarettir tabi işaret nadir bulunuyorda bulunanlar içerisinde en çok diyorum. Burada üç civciv beş civciv diye anlatmayacağım amaç size her konumda olduğu gibi çözüm mantığını anlatabilmek En başta da dediğim gibi ermeni işaretlerinden olduğu için biraz şifrelidir ama parası parçalı olduğundan ana parayı bulamasanız da parçalarından payınızı alabilirsiniz  civ civ sayısı sonuca ulaşmak için önemlidir ama biz pozisyonlarından bahsedelim kimi zaman civcivlerden biri tavuğun üstünde olur ve bir yerlere bakar bu durumda baktığı yerde bir miktar emaneti vardır bazende arkadaki civciv bir noktaya bakar yine baktığı yerde bir miktar parası vardır genelde baktıkları yer kayadır ve parayı kayaya saklamışlardır tespitte bulunup parasını almalısınız kimi zaman ise hem tavuğun üstündeki civciv hemde civcivlerin içinden biri yada bir kaçı farklı noktalara bakarlar bu durumda ise bakan civcivler sayısı kadar parçalı para var demektir baktıkları doğrultuda tesbitlerini yapmanız gerekir Şimdi gelelim ana paranın tespitine şunu iyi bilmek gerek ana malıda parça mallarıda 500 metre içerisindedir asla geçmez ve ana mal çözümünde baştada dediğimiz gibi civciv sayısı önemlidir bu civciv sayıları sitemizde vermiş olduğumuz sayısal değerlere eş değer karşılaştırmalar yapılarak çözüme ulaştırılmalıdır ermeniler rasgele iş yapmazlar hesaplıdır hepsi bunların haricinde bazen civcivlerin baktığı yerde kaya içerisinde gizlenmiş harita çıkabilir bu durumda işiniz hem kolay hem zordur çünkü malı gösteren harita var ama haritanın dilini çözmek zor zanaat.

Bu Yüzden Bilgisi Olan Arkadaşlarımız Bilgilerini Aktarabilirler. Unutmayalım ki Dedektör Ve Diğer Arama Cihazları Yardımcı Ekipmanlardır. Bunlarında Kullanılması Sonuca Daha Yakınlaştırır.  


Yorumlar - Yorum Yaz
Sosyal Medya

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam72
Toplam Ziyaret296638
Site Haritası