• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 Define Kazılarında Yılan Neden çıkar

Definecilerin en sık rastladığı kazı yerlerinden çıkan hayvanlardır, bunların başında kurbağa ve yılan gelir. Bununla beraber çeşitli böceklerinde çıktığı görülmüştür. İşin aslı gördükleriniz kurbağa yılan yada farklı hayvanlar değildirDefinecilerin en sık rastladığı kazı yerlerinden çıkan hayvanlardır, bunların başında kurbağa ve yılan gelir. Bununla beraber çeşitli böceklerinde çıktığı görülmüştür. İşin aslı gördükleriniz kurbağa yılan yada farklı hayvanlar değildir, cinlerin insan beynine nüfus etmesi sonrasında beynin aşırı meşgul ederek kontrol altına almasıyla alakalıdır. ilgili merkezde hakimiyetini kurduktan sonra, ona istediği gibi görünmekte bununla yetinmeyip istediğini yaptırabilme yeteneğine sahiptir. 

Bazen kişinin beynindeki sinir tellerine verdiği  impulsla onun acı duymasını sağlayarak gerçekleştirir. Bazende korku merkezini uyararak, onun ufak bir şeyden büyük korku yaşamasını sağlar. Tabi bunların hepsi inancı zayıf insanlarda olur, siz  Allah’a yönelin takva sahibi olun korkacak bir şey yoktur.Define Ararken Yılan Çıkması:

Define kazı yerinden yılan çıkmasının tek anlamı vardır oda yerin tılsımlı olduğuna işaret eder, bu tılsımı bertaraf etmenin yolu Ayetel Kürsi okuduktan sonra ceketinizi çıkarın yılanın üzerine atın  bi süre sonra ceketi aldığınızda altında yılan değil halat tipi ip göreceksiniz. Tabi bunlar kesin bilgi değildir gerçekte kazı yerinden yılan çıkmışsa buradan uzaklaşmanız en hayırlı olandır, bu olay aslında cinlerin sizi korkutmak için yılan kılığında görünmesiyle alakalıdır.


Yorumlar - Yorum Yaz
Sosyal Medya

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam120
Toplam Ziyaret303347
Site Haritası