• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 Define Kazılarında Kurbağa Çıkması

Kurbağa ise çok daha farklıdır eğer 2 metre yada daha aşağıdan kurbağa çıkıyorsa bu altının ta kendisidir,  belirli dualar okuduktan sonra kurbağaların üzerine küçük abdest yaparsanız tüm kurbağaların altına dönüştüğünü görürsünüz. Bu genelde kilise mahzenlerinde yada benzer ibadet yerlerinde karşımıza çıkan tılsımlardır.Kurbağa Çıkması:

Kurbağa ise çok daha farklıdır eğer 2 metre yada daha aşağıdan kurbağa çıkıyorsa bu altının ta kendisidir,  belirli dualar okuduktan sonra kurbağaların üzerine küçük abdest yaparsanız tüm kurbağaların altına dönüştüğünü görürsünüz. Bu genelde kilise mahzenlerinde yada benzer ibadet yerlerinde karşımıza çıkan tılsımlardır.

Yalnız 2 çeşit tılsımlı kurbağalar vardır biri mağaralarda diğeri kiliselerde bu anlattığımız kiliselerde çıkan kurbağalardır. Bunların boyu en küçüğün bi büyüğü kadar olur. Mağaralarda çıkan kurbağalar İSE cinlerin ta kendisidir; bunlar normal kurbağadan bile çok daha büyük olur. Eğer böyle bişeye denk gelirseniz bu mağaranın çeşitli odalarında yüklü miktarda defineler bulmak mümkündür. tabi tek sorun bu kurbağaları aşmak bunun için işinin ehli hoca desteği şarttır kurbağa tılsımına çarpılıp 6 ay hoca hoca gezen kişilere şahit olduk sizde aynı hataya düşmeyin.


Yorumlar - Yorum Yaz
Sosyal Medya

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam53
Toplam Ziyaret298710
Site Haritası