• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 Definede Damla Taşı İşareti Ne Anlama Gelir

Definede Damla Taşı İşareti Ne Anlama Gelir

 

              Definede Damla Taşı İşareti Define alanlarında karşılaşılan işaretlerden biri de damla taşı işaretidir. Tek başına çok büyük anlamlar ifade etmese de damla taşı ek sembollerle birçok derin sırrı bizlerin gözü önüne serebilecek potansiyele sahiptir.

Damla taşı genelde sırlarla dolu ve dolambaçlı hazinelerin yolunu ifade eder. Damla taşı, genellikle yeraltındaki tünel veya geçit noktalarının değişmez simgesidir.

Dama taşı kendi başına define işareti olarak değerlendirilmez, ek yardımcı sembollere ihtiyaç vardır. Ancak bu tür yerlerdeki yaşamın bir parçasının yeraltında geçtiğinin de şaşmaz İşaretidir. Tünel veya yeraltı geçidi olarak tabir ettiğimiz bu mekânların tespitiyle gerek eski uygarlıkların ve gerekse sonraki dönem kaçkın veya eşkıya gruplarının mal ve para terekesine rastlanılabilir.

Yer altı şehirleri, saklı hazineler, gizli mezar odaları, saklı sırlar ve birçok aile mezarları damla taşı simgesi ile sembolize edilir. Tüm bu değerlerin belirlenmesi için iyi bir arazi taraması yapılmalı, ek işaretlere yoğunlaşılmalıdır.


Yorumlar - Yorum Yaz
Sosyal Medya

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam53
Toplam Ziyaret298710
Site Haritası