• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 Kaplumbağa ve Yumurtalar örneği

Yorum: Güzel kaplumbağa ve iki yumurtası. Sunaklardan anlaşılıyorki kapalı kaldıysa mezar yakın. boşluk tespitini yapıp girişi bulmak lazım. resimde görülen ayağını bastığın kaya kaplumbağanın bas istikametindeki ana kaya mi? bu tosbigin etrafında çok gezilenmiş belliki. etrafında ot kalmamış….

Konu sahibi: Üzerinde olduğum kaya dediğiniz gibi kaplumbağanın hemen önümdeki büyük ana kaya usta, en son etrafında gezelenmis VS derken ne demek istediğini anlayamadım lakin mazur gör ?

Yorum: Yani sizden önce de burada başkaları da bayağı gezmişler.

Yorum: Mevzu bahis kayanın dip kısmının çorak olması göze güzel geliyor,
buranın ön kısmı uçurum mu?

Konu sahibi: Ön kısımda uçurum yok hocam, yüksek rakımlı dağ eteği gibi resimlerde de görüldüğü üzre, bizden önce kimsenin geldiğini sanmıyoruz, iz olarak kazı izi VS rastlamadık. Çorak olması neyi ifade ediyor bilemiyorum ama ustam.

Yorum: Burada %100 metal tespiti yapılmalı, doğal aşınmamı yada el işçiliğimi var emin olunmalı, çorak dememdeki sebep, kayanın kendisi üzerine işaret işlenmişse mevzunun altında oda olma olasılığına karşı dedim, o yüzden burada boşluk tespitide gerekli.

Konu sahibi: Alan tarama cihazımız mevcut sanırım iş görecektir hocam proton elic rb 1. Meseleden çok anlamadığım için doğal veya el işçiliği bişey diyemiyorum lakin pek doğal gelmedi bana doğrusu, kaya üzerlerinde işaret mi aranmalı peki hocam yada önce metal değerli tesbiti mi yapılmalı.

definede kaplumbağa işareti ve çözümü

 

Yorum: Kırmızı ok yönünde biri büyük biri küçük çift tepecik varmıdır. Bu kırmızı ok yönü kuzeylimimdir genel manada. Mavi ok yönü figürün bakış istikameti güneydoğu mudur _? Mavi ok yönünde aşağıda akarsu çeşme vs. Biri uzun biri kısa su birleşim noktası ve blok kayalar. Bu figürün hemen önünde ki büyük kaya ve çevreside önemlidir araştırma için. Fotoğraf büyür ise ok yönlerine bakın kesimler net ve anlamlıdır.

ROOT ustamın çizim için kullandığı 12 nolu sayfada fotoda görülen kaya önlerindeki otsuz alan öncelikle arge edilmeli. Yine aynı alan yukarıdan gelen meğile burada kambur yapmış. Bu da zemin altı çalışma atıklarının birikim yapmış doğal olmayan gizli taraçasi dır. Taş yığılım noktası olarak görülüyor. Kütlesi büyük yüzeyli taş diplerinden zemin altına giriş olasılığı fazlaca. Kaya dibi zemin toprağının dolgulu oluşu doğru yolda olduğunuzu söyler. Kolay gelsin kardeşime.

Yorum: Kaplumbağa önündeki kayanın üzerinde oyuklar var. Oyuklara su doldurun nereden taşar toprağa düşerse yön o taraftır. Eğer oymalar kare ise muhtemelen oda vardır. Ayrıca kaplumbağa bilgeliği temsil eder. Buradaki filozof mezarı olmalıdır.

 

definede kaplumbağa işareti resmi

definede kaplumbağa işareti resmi

definede kaplumbağa işareti resmi


Yorumlar - Yorum Yaz
Sosyal Medya

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam69
Toplam Ziyaret296635
Site Haritası