• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 Definecilikte Erkek ve Kadın Organı Anlamı

Definecilikte Erkek ve Kadın Organı AnlamıEn belirgin Tümülüs işaretlerinden biri penistir. Bu penis normal yere saplama kaya şeklinde olmalıdır.  büyüklüğü bazen insan bedeni kadar olur, tıpkı dikili taş gibi. dikkatli bakarsanız  tıraşlanma modeli tıpkı penis gibidir.  Erkekliğin sembollüdür. Tümülüs’ün bulunduğu tepede olur.

 

 

Sembolizm konusunda uzman araştırmacılar antik çağa ait birçok figürün kiliseye sızdığını, bunlar arasında en ilginç olanı haç şeklini almış erkek ve kadın cinsel organları olduğu tespit edilmiştir.. T şekli erkeklik organını, yanlardaki uzantılar ise testisleri gösterir.

Tarihte verimliliğin, bereketin ve bolluğun sembolü olarak algılanan erkek cinsel organına saygı gösterilirdi. hatta Hristiyanlıktan önce görülen bir tapınma türüydü. Hatta bu figür dinlerin temeli olarak da iddia edilmiştir. Daha sonra Hristiyanlığın da sembolü haline gelmiştir. Ayrıca Etrüsk mezarlarında bu figürden haçlar bulunmuştur.

Çok yaygın olmasına rağmen günümüzde bulunması neredeyse imkansızdır. mehtemelen osmanlı döneminde bir çoğu yok edildi. çünkü müslüman toplum hatta muhavazakar bir imparatorlukta bu tip figürlerin her biyerde görünmesi pek hoş karşılanmadı.

Bu işaret net şekilde tümülüs işaretidir. genelde tümülüslerin tepesinde olur. şimdi bulamazsınız tabi. yada tapınma seviyesine ulaşmış kral ve benzeri isimlerin mezarlarında olur. Yani statü en yüksek mezardır.

Eşkıya belgelerinde Vajina İşaretiVajina

Vajinada tıpkı penis gibi bereketin ve bolluğun sembolüdür. Üreme organı olarak görüldüğü için oda bir dönem kutsallaştırılmış tapınma sembolü haline gelmiştir. Vajina ve balık birbirine çok benzerlik gösterir. Balık doğum ve bereketin sembolüdür, tabi ki balık Hristiyanlık  öncesi de kullanılmış işaretlerdendir. Hristiyanlık öncesi kullanılan balık ise rahim olarak (vajina) biliniyordu, burada kadın ve kadının gücü dikkate alınmalıdır.

Eşkıya belgelerinde Vajina İşareti

Gölün ortasına gelen büyük bir kaya üzerinde yontma yol genişliğinde oyuk işareti mevcuttur. İki tarafında da kadın cinsel organının şaheser bir resmi görülür. Erkek cinsel organını ise aksi istikamette yani karşı tarafında görebilirsiniz. Otuz iki cm uzunluğunda olmakla beraber kabartma ve iridir. Kadın cinsel organı ise zevkten inler durumda resim edilmiştir. Tamı tamına yüz seksen iki bin adet Reşat altını bu taşın altına defin edilmiştir. Üzerine ise yüz yirmi bir küp şarap dökülmüştür. Bu paranın tılsımı budur. Bütün bu işlemler tam olarak altı günümüze mal oldu. Yanımda ise sadık adamlarım dan yedisi vardı. Bunlar sırası ile Panov Adriyano Vasil Dimitrov Petrov Slançev ve Yovani idiler.

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Sosyal Medya

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam76
Toplam Ziyaret296642
Site Haritası