• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 Timsah Define İşareti Anlamı

Timsah Define İşareti Anlamı

 

Timsah varsa para sudadır; kışın çağlayan yazın kuruyan derelere bakın parayı bulursunuz.

Diğer: Timsah ile ejderha birbirine benzerlik gösterir, kertenkelede aynıdır ama ejderha timsah birbirine daha yakındır.  Bunlar mitolojik hayvanlardır.  Mitolojide en güçlü sayılan yaratıklardır, bunların olduğu yerde  akla hayale  sığmayacak para vardır. Ejderha ateşi, timsah suyu temsil eder, timsahın parası kendinde saklı olabilir yada ağzında.

 

Diğer görüş: Timsahın ağzı açıksa parası içindedir. Kapalıysa muhtemelen dereye bakar vaziyettedir, inin para derede.

 

Diğer:  Eşkıyaların kullanmadığı işarettir genelde mısır ve Yunanlılar bolca kullanır, bazı şehirler kutsal kabul ederken bazıları etmez.

Diğer: Timsah işareti  liderlik  vasfı  taşıyan  başarılı kişilere tasvir edilirdi,  güçlü, sessiz,  kurnaz  ve korkusuz olan kişilere..

Arazide bir Timsah işareti ile karşılaşırsanız  dikkate alınması gereken bazı anahtar kelimeler şunlardır

Korku, Zaman, Büyü, Onur, Hızlandırmak, Gizlilik, Kuvvet, İçgüdü, Kurnaz, Yiğitlik, Verim, Esneklik, Güneş enerjisi,  Doğum oluşturma,  Güvenilebilirdik,  Yıkılmazdık, Duygusal derinliği, sembolize eder.

 

Bu anahtar kelimelerden yola çıkarak yardımcı işaretler elde edebilir ve  işarete ait emareye ulaşılabilir.

Daha çok doğu ve güney doğu bölgelerinde bulunan işarettir. İran, ırak taraflarında daha çoktur. Bu bölgede yaşamış medeniyetlerin kullandığı işarettir. Asurların kullandığı konusunda çok bilgimiz yok. Fakat sasani imparatorluğu döneminde kullanıldığı düşünülmektedir.

 Timsah Define İşareti Anlamı


Yorumlar - Yorum Yaz
Sosyal Medya

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam125
Toplam Ziyaret303352
Site Haritası