• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 Definede Cinler Çarparmı

Cinnin varlığı Kur’an ve sünnet ile ap açık belirtilmiştir. Cinnin varlığını inkar eden, islam dinini ve Kur’an-ı inkar etmiş kabul edilir. öncelikle bunu bilmelisiniz.

konuya gelince; Cinlerin tam olarak kendi şekillerinde görünmesi imkansızdır, Ancak farklı şekillere bürünerek görünebilirler, kendi şekilleri ile hiç bir zaman görünmedikleri Kur’an ayetlerinde belirtilmiştir.

Cinler genelde kara kedi, yılan ve oğlak şeklinde görünürler. Tabi bu duruma göre değişir, ormanda gezerken oğlak olarak görünen cin define kazarken yılan, akrep, kurbağa biraz daha sık karşılaşılan görünümlerdir.

Cinler insanlara göründüğü gibi insan beynine nüfus ederek onu hasta veya deli yapabilir. Cinlerin musallat olduğu insanlar sara hastasına benzer hareketler yapar, doktora giden hasta doktor tarafından sara hastası teşhisi koyulur, fakat beyin filmi çekildiğinde beyinde herhangi bir şey gözükmez. Hasta tıpkı sara hastası gibi bayılır, ağzından köpük çıkar, kendini sıkar, bazen dilini ısırır, yüzü morarır, aynı hedefe bakarak hastalığın geçmesini bekler.

Şimdi sizlere bu hastalığın bir kısmının cinlerden olduğuna Kur’an ayetlerinden örnek verelim:

“Faiz yiyenler ancak şeytanın dokunup çarptığı kimsenin kalktığı gibi kalkarlar.” (Bakara: 275)

Cinler insanların sadece beyinlerine değil el ayak gibi diğer uzuvları-nada girebilir. girdiği uzuv sürekli ağrı ve sancı yapar. Doktora gider çekilen filmlerde hiç belirti yoktur doktor sizi geri gönderir.Özellikle define bulan bir kimse cinleri peşine takmışsa zenginliğin tadını çıkaramaz, aile ve arkadaş kavgaları ile hayatı tümüyle mahvolur. Define kimisine yaramaz derler asıl gerçek budur.

Buda şu demektir, cinli define her haliyle tehlikelidir, alana kadar  akla gelebilecek her türlü zorlukla karşılaşılır aldıktan sonra her şey bitti sanmayın sizi mutsuz bir hayat bekliyor olabilir.

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Sosyal Medya

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam68
Toplam Ziyaret296634
Site Haritası