• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

 Definede kabartma çıplak kadın işareti

Kabartma Çıplak Kadın Define İşareti

çıplak-kadın-define-işareti

Kabartma çıplak kadın define işaretlerinin en güzelidir, parası işarete çok yakındır. Çoğu zaman kadının baktığı yerdedir, en fazla 50 metre civarındadır.

 

Kabartma Çıplak Kadın Define İşareti

 

Kabartma ok atan kadın işaretinde ise ok nereye nişan almışsa mezarı oradadır. Buda en fazla 80 metre civarındadır.Bir çoğu daha yakındır, bazen 20 metrelere kadar düştüğü görülmüştür. Yine aynı işaretin altınları ise buradaki en büyük kayanın altında aranmalıdır.

 

Kabartma kadın koluyla yüzünü kapatmış başını öne eğmişse burada mezar vardır. Bu mezar erkek mezarıdır, kadın erkeğin arkasından ağlar şekilde tasvir edilmiştir.  kabartma kadın işaretlerinin bir kısmında lahit çıktığı görülmüştür. Bu lahit kadının kendisine ait mezardır. İşaret genelde lahitin ön kapısına yapılır. Bulduğunuz her kabartma kadın işaretinde önce arkaya bakılmalıdır. Burası bir girişmi değilmi emin olduktan sonra çevrede araştırma yapılmalıdır.

 

Kabartma kadın koluyla yüzünü kapatmış başını öne eğmişse burada mezar vardır. Bu mezar erkek mezarıdır, kadın erkeğin arkasından ağlar şekilde tasvir edilmiştir.

 

kabartma kadın işaretlerinin bir kısmında lahit çıktığı görülmüştür. Bu lahit kadının kendisine ait mezardır. İşaret genelde lahitin ön kapısına yapılır. Bulduğunuz her kabartma kadın işaretinde önce arkaya bakılmalıdır. Burası bir girişmi değilmi emin olduktan sonra çevrede araştırma yapılmalıdır.


Yorumlar - Yorum Yaz
Sosyal Medya

Üyelik Girişi
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam117
Toplam Ziyaret303344
Site Haritası